piątek, 11 grudnia 2009

Europejski Festiwal Sztuki i Rękodzieła

W dniach 12 i 13 grudnia w Centrum Expo XXI na ul. Prądzyńskiego odbędzie się kolejny Europejski Festiwal Sztuki i Rękodzieła.

Dzięki Galerii, z którą współpracuję również kilka moich prac będzie można zobaczyć i kupić na Festiwalu :)

Oto cytat z portalu pora.pl:
"Masz już dość tandetnych prezentów świątecznych? Męczy Cię ciągłe chodzenie po sklepach za upominkami i wyszukiwanie czegoś innego niż zawsze? A może chciałbyś poczuć klimat prawdziwych świąt i wykorzystać przedświąteczny weekend na dobrą zabawę zamiast zakupów? W tym roku możesz to zmienić! Przyjedź 12-13 grudnia do warszawskiej hali Expo XXI i zmień swoje święta dzięki festiwalowi Artchannel.
(...)
Kilkuset producentów i artystów z całego świata pojawi się już 12-13 grudnia w warszawskich halach Expo przy ul. Prądzyńskiego 12/14, żeby zmienić Twoje święta.
Wszyscy wystawcy zaprezentują oryginalne i ręcznie wykonywane wyroby, upominki lub produkty regionalne, których nie spotkalibyśmy w żadnym sklepie. Z uwagi na okres przedświąteczny, wiele z oferowanych rzeczy, przygotowanych będzie jako nietuzinkowe prezenty, gotowe do wręczenia bliskim na Święta.
- Wiemy jak trudno znaleźć prezent, który nie będzie kolejnymi skarpetkami lub kremem nawilżającym. Poszukiwania Świątecznych upominków dla wielu osób są koszmarem, który powraca każdego roku. Dlatego postanowiliśmy to zmienić– przekonuje Paweł Siedlecki, jeden z organizatorów festiwalu Artchannel. – Na naszym festiwalu będzie można znaleźć kilka tysięcy różnych prezentów. Zarówno dla wymagających Pań jak i typowych Panów, którym zazwyczaj tak ciężko coś wybrać, że w końcu dostają 5 zestawów maszynek do golenia – dodaje z uśmiechem.
Wśród prezentów festiwalu znajdziemy takie rzeczy jak: niesamowite witraże, ręcznie robione akcesoria do kuchni, szklane rzeźby i lampiony, afrykańskie maski, wyroby decoupage, czy też metaloplastykę. Każda kobieta znajdzie tam dla siebie unikalną biżuterię..."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz